top of page
rize-ogrenci-servisi.jpg

ÖĞRENCİ SERVİS TAŞIMACILIĞI

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın konforlu ve güvenli yolculuklar yapması için çalışmaktayız. Anasınıfı, İlköğretim, Lise, Üniversite, Etüt Merkezleri ve Dershanelerde öğrenci taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Öğrenci taşımacılığında sizler ve bizler için çok kıymetli olan çocuklarımızı en güvenli ve konforlu şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine emniyetli, güvenli ve titiz bir şekilde ulaşımını sağlamaktayız. Araçlarımız; Trafik Sigortası, Kasko Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası ile sigortalanmış olup Arvento Araç Takip Sistemleriyle 7/24 araçlarımızı takip etmekteyiz. Karaveli Turizm, öğrenci taşımacılığına ait araçların tümü kara yolları kanununa uygun, şoförlerin kılık ve kıyafetleri düzgün, saygılı ve dürüst olmasına özen göstermektedir. Ayrıca araçların her zaman bakımlı ve temiz olmasına özen göstermektedir.

“Gün nasıl başlarsa öyle biter” mantığı ile gününün en güzel şekilde başlaması tek amacımız. Onlara hayatı yaşayarak öğrenmelerini sağlamak için, trafik bilincinin ve sorumluluğunun aşılanması amacıyla davranışlarıyla örnek, trafik kural ve usullerine birebir uyan bir sürücü kadrosu ile çalışmaktayız.

Öğrenci Servis Taşımacılığı: Metin
bottom of page